Yemin dizi. #Yemin Dizi Müzikleri

Yemin Dizisi Canlı izle

Yemin dizi

Yemin; nefret ile aşkın iç içe geçtiği duygusal yoğunluğu fazla olan bir dizi. Aşkın, zora savaş açtığı yeni sezonda seyircileri yeni sürprizler bekliyor. Tüm yemin dizisi sevenler ancak ekran başında ikinci sezonun müthiş, sürükleyici bölümleri ile bu soruların cevaplarını öğrenebilecekler. Daha bir çok karakterin hikayeleri dizinini içinde. Yemin Dizisi Karamel yapımın imzası ile Kanal 7'nin ekranlarında izleyicisi ile buluşan dizi, hafta içi her gün saat: 20.

Nächster

#Yemin Dizi Müzikleri

Yemin dizi

Uzun Soluklu Dizide İkinci Sezon Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi yemin beğenilen oyuncu kadrosu ile birinci sezonu başarı ile tamamladı. Kısacası hayatın ta kendisi bu dizinin içinde. Her bir karakter ve olay sizlere bambaşka duygu ve düşünce dünyalarının kapılarını açacak. Öfkesinin yerini aşka teslim eden Emir, öğrendiklerinden sonra sakin kalabilecek mi?. Şimdi sıra ilgi ve büyük merak ile beklenen ikinci sezonda. İyi kalplerin yollarının açık olmasını, isteklerine ve sevdiklerine kısa zamanda kavuşmalarını isteseniz de kötü karakter ve kötü huylu bazı dizi karakterlerinin onlara engel olması sizi üzecek.

Nächster

Yemin Dizi Müziği

Yemin dizi

İkisi de büyük zorlukları geride bırakmak için çabalarken onları daha da zor günlerin beklediğinden haberleri yoktur. Yaşanan onca olaydan sonra Kemal kendini sıradan bir hayatın içinde bulur. Birbirlerini deliler gibi seven iki âşık, mecburiyetlerden arınmış ama büyük yaralar almış aşklarına sahip çıkabilecek mi? Kaçırdığınız bölümleri de videolardan takip etme şansınız var, üzülmeyin. Reyhan ve Emir'in aşk hikayesinde bir çok duyguyu ve olayı içe içe buluyorsunuz. Kimi zaman öfke kimi zaman mutluluk gibi. Gönlünü tamamen sevdaya kapamış Kemal kapısını çalan aşka direnebilecek mi? Çünkü Kemal ile Masal'ın baba-kız ilişkisinde farklı duygulara kapılacaksınız.

Nächster

Yemin

Yemin dizi

Narin, bir yolcu gibi uğradığı bu limanda kalmayı mı seçecek yoksa gitmeyi mi? Değerli eleştirmenlerin dizi hakkındaki yorumları da son derece güzel. Böyle başarılı bir projenin, uyumlu bir ekip çalışması ile ses getirmemesi zaten düşünülemezdi. Yayınlandığı ilk günden bu yana insanları ekrana kilitlemeyi başaran yemin dizisi reyting listelerine adını yazdırdı. Sevdalı iki genci daha büyük bir savaş beklerken, Cavidan yine karşılarındaki en büyük engel olacak. Babanın kızına olan içten bağlılığını keşfedeceksiniz.

Nächster

Yemin 174. bölüm

Yemin dizi

Hüznünü içinde barındıran yemin dizisinin sadece aşk alanında bir drama olduğunu düşünmeyin. Büyük sır ortaya çıkar, taşlar yerinden oynar ve artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz… Yüreğindeki ağır yükü, aşkıyla yer değiştiren Reyhan şimdi ne yapacak? Sevdiklerinin iyiliği ve mutluluğu için her şeyi göze almış Hikmet, bu sefer çaresiz kalmıştır ve Cavidan yine hırsıyla hareket edip istediklerini almak için elinden geleni yapacaktır. Masal'ın konuşması için içiniz kıpır kıpır edecek. Birinci sezonda akıllarda soru işareti oluşturan ve henüz aydınlanmamış olayların ikinci sezonda nasıl bir hal alacağı şu an bilinmiyor. Karmaşık duygular ve olaylar örgüsü içinde dizinin kahramanlarının yerine kendinizi koymanız ve ekran başında otururken onlarla birlikte ağlayıp onlarla birlikte sinirlenmeniz ise kaçınılmaz. Seyircileri bekleyen heyecan verici, sürpriz gelişmelerin bu sezonda neler olabileceği hakkında ipuçları araştırılıyor.

Nächster

#Yemin Dizi Müzikleri

Yemin dizi

Geçmişinden büyük bir sırla çıkıp gelen Narin, hiç ummadığı bir hayatın için düşecek. Dizinin bu başarısında; yapımcısından yönetmenine, senaristinden oyuncularına, ışıkçılarına, makyözlerine ve daha bir çok dizi seti çalışanın alın teri, özverisi, emeği var. Yemin Dizisi Karamel yapımın imzası ile Kanal 7'nin ekranlarında izleyicisi ile buluşan dizi, hafta içi her gün saat: 20. . . . .

Nächster

Yemin Dizi Müziği

Yemin dizi

. . . . . .

Nächster

Yemin Dizisi 230. Bölüm İzle

Yemin dizi

. . . . . .

Nächster