Vlasta meszarosova. Nezastavujeme, máme zpoždění! Průvodčí Helenku ze Slunce, seno zastavila předčasná smrt. Bylo jí 36 let

Šimon Plánička se zamiloval do slečny průvodčí. Vlastu Meszarošovou (†36) ze Slunce, seno, jahody ale dostihla smrt

Vlasta meszarosova

To byl její poslední herecký počin, protože v devadesátých letech se zcela stáhla z uměleckého světa a neobjevila se ani v závěrečném dílu trilogie Zdeňka Trošky Slunce, seno, erotika 1991. Režisér Zdeněk Troška často dostává dotazy, zda při natáčení byly nějaké techtle mechtle. V souvislosti s již nepočítanou reprízou oblíbených snímků se objevuje v tisku zpráva, v níž se píše, že Vlasta Mezsároszová podlehla ve věku nedožitých 45 let drogové závislosti! Poté si zahrála ve filmech Vlastně se nic nestalo 1988 a Slunce, seno a pár facek 1989. Ale zabila ji srdeční vada v roce 2002. Jenže tyto spekulace se nikdy nepotvrdily. Podle jejích přátel podlehla v roce 2002 ve věku 36 let vrozené srdeční vadě.

Nächster

Šimon Plánička se zamiloval do slečny průvodčí. Vlastu Meszarošovou (†36) ze Slunce, seno, jahody ale dostihla smrt

Vlasta meszarosova

Vlasta Mészarosová zemřela ve věku 36 let na vrozenou srdeční vadu. Uniklo jen, že románek prožil Pavel Kikinčuk s Vlastou Meszarošovou. A to byla nadlouho poslední informace, která se o sympatické Helence z hoštického vláčku objevila… V srpnu 2010 jsou — jako ostatně každý rok — uváděny Troškovy komedie z prostředí jihočeských Hoštic v televizi. Spekulace o drogách se prý nezakládají na pravdě. Jsou herci, o nichž se jen málo, velmi málo objeví informace v našich médiích a dost často je to poprvé za dlouhá léta právě v souvislosti s jejich osobou ta zpráva nejsmutnější. Jeden čas se dokonce objevily informace, že propadla drogám, a ty ji nakonec zničily. Kromě několika dalších, takřka bezejmenných, roliček se Vlasta Meszároszová objevuje ještě ve druhém díle z jihočeských Hoštic — na sklonku 80.

Nächster

Vlasta Meszarosová Net Worth 2018, Bio/Wiki

Vlasta meszarosova

První díl cyklu Slunce, seno, jahody měl totiž premiéru v roce 1984! Vlasta trpěla skrytou srdeční vadou, která se pro ni stala osudnou. Při natáčení zažili herci mnoho legrace a také občas přeskočila jiskra lásky. Legendární komedie Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody vznikla už v roce 1983. O Vlastě Meszároszové nevěděl bližších zpráv, pouze říkal, že dle jeho informací měla propadnout drogám a byla to právě její závislost, která ji zcela izolovala od kolegů a herecké práce vůbec. Srdeční vada Kolegům po roce 1989 mladá herečka Vlasta Meszarošová zmizela z očí a dlouho se nevědělo, jaký byl její další osud.

Nächster

Vlasta Mészárosová

Vlasta meszarosova

Po letech ale obvinění z braní drog vyvrátil její kamarád. Krásná herečka, kterou čeští diváci znají také z komedie , se narodila v Bratislavě. Režisér často dostává dotazy, zda při natáčení byly nějaké techtle mechtle. Jenže herečku Vlastu Mészarosovou zastihla předčasná smrt. . Vlasta Meszároszová se zcela stáhla z umělecké práce.

Nächster

Vlasta Mészárosová

Vlasta meszarosova

Další role přišla o dva roky později ve filmu Muž na drátě 1985 a v seriálu Slavné historky zbojnické 1985. Tak jako mezi Šimonem Pláničkou a krásnou průvodčí Helenkou. Jinak by před sebou zřejmě měla velkou filmovou kariéru. Samozřejmě, že ano, ale štáb to držel pod pokličkou. V roce 2011 však byla potvrzena zpráva o jejím úmrtí, bývalá herečka zemřela v roce 2002 na vrozenou srdeční vadu.

Nächster

Freonový duch (1991)

Vlasta meszarosova

Slovenská rodačka se před kameru poprvé postavila právě jako průvodčí ve snímku Slunce, seno, jahody 1983 od režiséra Zdeňka Trošky. Objevily se spekulace, že také v osobním životě moc nebrzdila. Stalo se tak patrně právě někdy v roce 2010, ale přesné datum novináři neuvádějí, ani další podrobnosti o jejím životě, jen vzpomínka na filmové role a informace o tom, že rozverná průvodčí Helenka již navždy odjela svým vláčkem do uměleckého nebe… Autor: Nový publicista: : Nelíbí se vám tento životopis? Prý , což ji izolovalo od práce i kamarádů od filmu. Koncem devadesátých let se o herečce šířily nejrůznější spekulace, Vlasta Mészarosová se však plně věnovala výchově syna. Spekulace, že ji zabily drogy, se nikdy nepotvrdily. Vlasta Mészarosová si sice zahrála pouze v pěti filmech, český divák si jí však nemohl nevšimnout.

Nächster

Nezastavujeme, máme zpoždění! Průvodčí Helenku ze Slunce, seno zastavila předčasná smrt. Bylo jí 36 let

Vlasta meszarosova

Paní Vlasta měla krásného syna a zřejmě vůbec nefetovala. V roce 1987 se objevila v komedii Copak je to za vojáka. Prý hodně užívala drogy, což ji izolovalo od práce i kamarádů. . . . .

Nächster