Vivárium mělník. Vivárium Mělník

Návštěva Vivária Mělník

Vivárium mělník

U třístovky to dělá již přes 3. Pokud vas bavi kupovat skazene maso,ktere staci na povrchu orezat a dat ho pod barevnou zarivku prosim. Kučera sám říkal že dříve měly skladem přes 500 druhů ryb, bohužel přišla krize a lidé nekupují dražší ryby, tak je nemožné mít tolik málo prodejných ryb na krámě. Hlavně by mohla být nižší, protože by se snáze předcházelo únikům. Neprirovnaval bych ryby k cihle,z pohledu obchodu ano,ale cihla nemusi jist a mit teplo. Dal me vadi tisice rusu na stavbach,kteri vyplaty posilaji domu penize tecou ze statu. Mělník, Mladoboleslavská +420 774 628 040 Hlavním programem zahradnictví jsou letničky a balkónovky a sadba zeleniny i trvalky a skalničky.

Nächster

Akvaristika, teraristika, prodej chovatelských potřeb Mělník

Vivárium mělník

Pracuj spokojene dal ve sve prodejne 6 dni a raduj se ze mas praci co te i bavi. Třeba jahody z ciziny si klidně dám, zrovna za ovoce a zeleninu slušné kvality jsme mezinárodnímu obchodu vděčni. Krásná ilustrace je, jak si nějaký blbec nechává vyrábět kopie Jaw v číně a dováží je sem! Třeba daňová reforma - opět se to scvrkává do kosmetických změn. Myslím, že to panu Kučerovi dlužím. A děkujeme za hezké fotografie. A už vůbec se mi nelíbí ,aby naše zemědělce položilo Polsko atd.

Nächster

Vivárium Mělník

Vivárium mělník

U dělníků z východu mi vadí spíš kriminalita, když si tu vydělají a zdaní peníze, ať si s nimi dělají co chtějí. A je na obchodníkovi nač naláká své zákazníky,ať je to levnej šmejd,nebo dražší kvalita. Místo aby vláda podporovala maximálně rozvoj vzdělání, vědy, podporovala podnikání. Nabídka chovatelských potřeb a krmiv. Asi to fakt prehanim,ale myslim to tak,ze me vadi kdyz nam vlada prodala vsechny vodarny podle me dulezity podnik,telecom,proda nemocnice atd a mi na to jen koukame.

Nächster

Akvarijní rybičky, ryby

Vivárium mělník

To stejné jsou krásné Irské jahody,ale chuť žádná atd. Posbírala se tam pěkná směsice lidí, ale bez pana Bursíka bych jim budoucnost nedával. Doufám, že to ulehčí cestu k nám do Vivaria. Mezinárodní obchod je v dnešní době výhodný hlavně pro mezinárodní společnosti, a jelikož ty sídlí v bohatých částech světa, je výhodný hlavně pro bohaté státy. My si sem pozveme subjekt, který tady lidem bude platit minimum co snesou, a veškerá hodnota, kterou vyrobí, odplyne ven! Jak rikam,pokud vam chutna maso zbavene zkazenych casti nic proti tomu. Vaše příspěvky jsou krásnéééé, ale už vidím, jak budete svým manželkám vysvětlovat, že každý měsíc vydáváte na jídlo o nějakou tisícovku více na podporu národní hrdosti.

Nächster

Akvarijní rybičky, ryby

Vivárium mělník

To že je pro většinu českého národa rozhodující spíše cena není vina supermarketů, ale naší ryze české vlády tu nám sem ze Západu nedovezli A peru se ráda i bez foťáků A nakonec. Fakt sorry ale to co jsem si tady od vas precet to je fakt mazec. Co se tyce dalsich informaci, tak v demokraticke zemi mas na vyber. Tedy to, jak se snaží nadbíhat voličům. Když je systém jednoduchý, snadno se pak daň mění a upravuje podle potřeb. Omlouvám se i panu Kučerovi, protože můj osobní názor na jeho vivárium pramenil sice z vlastní zkušenosti, ale z doby, kdy vivárium otvíral.

Nächster

Akvaristika, teraristika, prodej chovatelských potřeb Mělník

Vivárium mělník

A upozorňuji, že se nejednalo jen o web shop, ale že jsem si akvárko vybral a zaplatil normálně na prodejně. Bydlím od Mělníka 30km a spouta lidí mi dneska říká, jak je to tam pěkné. Kuba - moc se nepracuje, je tam hodne tech tebou zminovanych tmavsich pleti a nikdo nic nema a nikdo nikomu nic nezavidi. Me se treba na prodejne stalo,ze mi prosel sampon. Pokud te sousede moc drazdi octavii,tak jim ji poskrabej, ukradni kola atd. Někdo je dražší,ale má hezčí ryby a velký výběr,někdo má opak a zas je třeba levnější. Pak bych chtěl dodat, že ne vše zahraniční je šmejd.

Nächster