Milosne cytaty. Najpiękniejsze cytaty o miłości, które wyrażają dokładnie to, co czujesz, gdy kochasz

Cytaty o Miłości

milosne cytaty

Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika. Głęboki oddech, spojrzenie w niebo i westchnienie: dzięki ci, Boże. Ale miłość — kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze. Im więcej pragnę wyrazić, tym mniej słów posiadam. Wskazują na to wszystkie dane. Dorota Terakowska Miłość to raptem słowo. Selma Lagerlöf Są ludzie, którzy nigdy by nie byli zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości.

Nächster

Miłosne cytaty dla niego

milosne cytaty

Wpatrywał się we mnie i widziałam, jak mrużył kącik oczu. Antoine de Saint-Exupéry Dobrze widzi się tylko sercem. Thomas Merton Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety, i pozostawia jej wewnętrzną wolność. A wtedy ogród nam się otworzy, ogród świetlisty, pełen zorzy. Każdy człowiek, który przychodzi na świat, ma niezaprzeczalne prawo do ludzkiego ciepła i miłości.

Nächster

miłosne.

milosne cytaty

I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Trudne emocje mnie przerastają Naprawdę tak jest, czy po prostu wolisz to powtarzać i unikać trudnych w obawie przed tym, czy sobie z nimi poradzisz? Jiddu Krishnamurti W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Thompson, The Proud Highway: Saga of a Desperate Southern Wszyscy jesteśmy sami, rodzimy się sami, umieramy sami i — wbrew magazynom Prawdziwa Romantyka — wszyscy pewnego dnia spojrzymy wstecz na swoje życia i zobaczymy, że pomimo naszego towarzystwa, przez cały czas byliśmy sami. Jeżeli żywe jest jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Ani miłość kiedy jedno płacze a drugie po nim skacze. Może to być ojciec, lub matka twoich dzieci… To osoba, która najlepiej cię rozumie i to właśnie dlatego postanawiasz spędzić z nią resztę swojego życia… Mówią też, że w życiu jest tak druga z miłości — ta, którą zawsze tracisz.

Nächster

Aforyzmy miłosne

milosne cytaty

Ciemność nie odegna ciemności: tylko światło może to zrobić. Aż pewnego dnia przestajesz próbować… Poddajesz się i szukasz tej drugiej osoby, aż wreszcie udaje ci się ją odnaleźć. Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Ogieñ obustronnej mi³o¶ci czy te¿ ból odrzucenia mo¿e staæ siê udzia³em ka¿dego, bez wzglêdu na wiek, zawód, pozycjê spo³eczn±. Nie wiedziałem nic o Tobie Ani Cię nie znałem, Teraz muszę wierzyć w Ciebie Bo Cię pokochałem. Anna Kamieńska Miłość zmienia oblicze świata, a świat zorganizowany przez miłość zmienia nas samych. Zapewniam cię jednak, że nie zaznasz dnia, kiedy nie będziesz pragnął, aby ci przeszkodziła.

Nächster

Ciekawe cytaty o miłości. Klinkij i zobacz!

milosne cytaty

Miłość nie rozkłada się po równo w związku. John Steinbeck Mam Ciebie, byś troszczył się o mnie, a Ty masz mnie, bym troszczył się o Ciebie. Theodor Fontane Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca. Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat uśmiechnięci, współ - objęci spróbujemy szukać zgody choć różnimy się od siebie jak dwie krople czystej wody. But whether it is going to warm your hearth or burn down your house, you can never tell.

Nächster

Najpiêkniejsze cytaty o mi³o¶ci

milosne cytaty

. Najpiêkniejsze cytaty o mi³o¶ci lub czerpaæ mo¿emy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi zwyk³ych, jak wielu z nas. Może dodawać ci energii i osłabiać prawie w tym samym czasie. Veronica Roth I choć nikt mnie tego nie uczył, wiem, że na tym polega miłość. Walentynki nie mogą się odbyć bez…prawdziwie romantycznych cytatów! Smutek, gniew, , lęk, strach — nikt za nimi nie przepada, bo powodują dyskomfort, są niewygodne. François de La Rochefoucauld Miłość platoniczna jest to udawanie przed samym sobą, że rewolwer jest nie nabity. Bolesław Leśmian Igraszka — to pojęcie erotyczne.

Nächster

44 słodkie cytaty o miłości

milosne cytaty

Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Czy jestem szczęśliwa… To dopiero początek. John Nash: Ale jeszcze tego nie dowiedziono? If we cannot love ourselves, we cannot fully open to our ability to love others or our potential to create. Jest aktywny fizycznie Nie ma co ukrywać, że facet uprawiający sport jest bardziej dla nas atrakcyjny. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. To znaczy, że miłość jest najpotężniejszą siłą na świecie. Nie mówię samotni — przynajmniej nie przez cały czas — lecz esencjonalnie i ostatecznie sami.

Nächster