Gazeta shekulli. Shpirti i Shqiptarit :: Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar !

GAZETA SHQIPTARE

Gazeta shekulli

Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Por duket se skema ka funksionuar vetëm në njërën anë, të atë përjashtimit nga ndihma, teksa përfitimet janë rreth 5,100 lekë nga rreth 4,200 lekë që ishin më 2016. Kemi 134 vizitor e dhe 0 anetar e ne faqe ne kete moment. Edhe pse ajo nuk ka fëmijë të sajët, Sauer ka dy djem nga martesa e mëparshme. Gazeta Shekulli Gazeta Shekulli , botimi i pare i se ciles daton ne vitin 1998 ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Shekulli eshte nder mediat me te shitura ne treg per arsyen se ka nje larmi temash ne artikujt qe zhvillon.

Nächster

Shpirti i Shqiptarit :: Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar !

Gazeta shekulli

Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Duke qene se gjuha angleze eshte bere e mirenjohur ne Shqiperi duke u studjuar qe ne shkolle fillore u mendua qe kjo gazete te informonte me lajmet dhe te rejat javore qe ndodhin ne Shqiperi dhe Ballkan. Por skuadra e Malaga-s ka menduar të argëtojë tifozët, duke publikuar një video me dy lojtarët shqiptarë, Keidi Bare dhe Armando Sadiku. Merkel dhe Sauer jetojnë në një apartament modest në Berlin fotoja më sipër dhe kanë në pronësi një dyqan. Gazeta Standard Gazeta Standard eshte nje gazete e perditshme me lajmet me te reja nga rajoni dhe bota. . Si liderja e vendit me ekonominë më të fortë në Europë, zëri i saj ka patur peshë gjatë krizës financiare dhe ka luftuar për interesat e Gjermanisë.

Nächster

Gazeta

Gazeta shekulli

Turgut Ozal Në 17 prill 1993 u nda nga jeta Turgut Ozal, burrë shteti, ish-president i Turqisë, nismëtar për formimin dhe zbatimin e parimeve të politikës së zhvillimit të industrisë, bujqësisë dhe eksporteve në vendin e tij. Gazeta Tirana Times ka rritur tirazhin vitet e fundit dhe kjo tregon nje interesim te te huajve per Shqiperine dhe te rejat qe ndodhin ne Shqiperi. Gazeta Sot Gazeta Sot News eshte gazeta me lajme aktuale politike nga bota dhe rajoni , gazete me informacione , opinione , intervista , thashetheme dhe larmi artikujsh te tjere. Eshte gazeta me informatat me interesante dhe me te mira per kedo. Një auditim pranë Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka nxjerrë në pah se përfituesit e ndihmës ekonomike që është në varësi të këtij institucioni paguajnë tarifa vërtetimesh që në disa raste janë aq sa masa e përfitimit. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit.

Nächster

Gazeta Dita

Gazeta shekulli

Gazeta Sport Ekspres Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te reja nga sporti shqiptar dhe i huaj. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Kosova Sot Online. Kritkët e akuzojnë se ajo bën shumë manovra politike dhe se nuk reagon në kohë. Në vitin 1930, kur emigruan në Berlin ata e ndryshuan mbiemrin në Kasner. Një mbrëmje në Opera Merkel rrallë herë bie në sy me veshjet e saj. Më pas ajo u martua me Joachim Sauer, një profesor kimie.

Nächster

Sot News

Gazeta shekulli

Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Sot te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues. Në raport me të njëjtën periudhe të një viti më parë numri i familjeve që u trajtuan me ndihmë ekonomike ishte 34 për qind më i ulët, ose 27. Pushime në Gjermaninë Lindore Pasi mbaroi gjimnazin në vitin 1973 pothuajse me nota perfekte, Angie bëri pushime në kamping. Ilir Selmani i arrestuar një ditë më parë nga Policia, ka dhënë dëshminë e tij lidhur me akuzën për vrasjen e Santiago Malkos. Ditët e karantinës janë të vështira për të gjithë, aq më shumë në Spanjën e goditur rëndë nga koronavirusi.

Nächster

Gazeta

Gazeta shekulli

Gazeta Celesi Gazeta Celesi eshte gazeta informative shqiptare qe ndihmon cdokend te gjeje punen, apartamentin, banesen , dyqanin , makinen apo edhe pushimet e deshiruara. Shumë punë, praktike, strikte — Angie e vogël u rrit në një shtëpi protestante në qytetin Templin në Gjermaninë Lindore. Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. Ajo është një gazetë e përjavshme, që del çdo të shtunë, e bazuar ne intervistat me personazhe të jetës politike, shoqërore e artistike të vendit.

Nächster