Express shqip. Film Shqiptar i plote 2018

Sot News

express shqip

S'ben asgje me shum se sa i gjen dhe i fut brenda ne aplikacion! Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetit ka njoftuar se do të mbledhë ekspertë nga komiteti i urgjencës për të vlerësuar zhvillimin e pandemisë koronare të virusit, tre muaj pas shpalljes së një emergjence ndërkombëtare shëndetësore. Haradinaj u shpreh se askush nuk ia prish dot miqësinë e tij me shqiptarët e Shqipërisë, por thotë që në rastin me Ramën ishte në rrezik ndarja e Kosovës. Ish- kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj në lidhje me përplasjen me Edi tha se nuk kanë ndikuar fare miqësia me Sali Berishën dhe Ilir Metën. Autorët thonin se masa e vdekshmërisë është aktualisht e ngajshme me atë të Ebola. Në fjalën e tij, Brataj u shpreh se nga lirimi i masave rrezikohet shtimi i numrit të të infektuarve, duke dhënë edhe rastin e Gjermanisë.

Nächster

tv shqip express

express shqip

Drejtori i Urgjencës, Skënder Brataj ka komentuar lirimin ose jo të masave të marra ndaj koronavirusit. Drejtoresha e Tatimeve, Delinda Ibrahimaj, tregoi se kush e përfiton pagën e luftës gjatë periudhës së pandemisë. Per cdo gje mund te na kontaktoni ne emailin : info12 gmail. Ne kerkojm nga ju vetem te na vlersoni me 5 yje. . Ata do të rikthehen tashmë në Shqipëri pranë familjarëve të tyre.

Nächster

Lajmi i Fundit

express shqip

Corriere della Sera shkruan se koronavirusi është identifikuar në Lombardi të paktën që në 26 janar 2020 dhe në këtë periudhë vlerësohet se ka patur 1200 të infektuar në zonë. Eshte ndertuar per lidhjen e shqiptarve kudo qe te jen! Në vend që të zgjidhnin problemet strukturore që nxorri në pah kolapsi financiar dhe recesioni pasues, qeveritë i zvarritën vendimet, duke krijuar rreziqe madhore te cilat shkaktuan një krizë tjetër të pashmangshme. Ky aplikacion eshte ber per te gjith ata qe nuk munden te shikojn tv jasht shtetit , apo dhe brenda , Ky aplikacion merr gjith linqet free ne internet dhe i bashkengjit ne aplikacion! Per cdo keqtrajtim te te drejtave te autorit mund te na shkruani ne emailin me siper , dhe ne do i heqim direkt. Pas krizës financiare të viteve 2007-2009, pabarazitë dhe rreziqet që kërcënojnë ekonominë globale u përkeqësuan nga gabimet politike. Ky aplikacion nuk eshte fitimprures.

Nächster

Gazeta Tema

express shqip

. . . . . .

Nächster

Film Shqiptar i plote 2018

express shqip

. . . . . . .

Nächster

Gazeta Dita

express shqip

. . . . . .

Nächster

Lajmi i Fundit

express shqip

. . . . . .

Nächster

Lajmet e Fundit

express shqip

. . . . . . .

Nächster