Eva hacurova. Bujné tvary dobyly televizi: Eva Hacurová odhodila stud a oblečení, ohromila milion diváků

Eva Hacurová ze série Jak si nepodělat život, musela snášet kritiku svojí postavy

Eva hacurova

Může za to nejen její talent, ale také kypré tvary, které se nebojí ukázat. Dcera Agamemnóna a sestra Oresta čeká na bratrův návrat, aby se dočkala vytoužené pomsty. Naposledy jsem v Prostějově viděla představení Tichý Tarzan brněnského divadla Husa na provázku. Myslím, že ta sociální sonda je přesná, je dobře, že se lidem seriál líbí, a fakt je, že něco takového na našich obrazovkách chybělo. Mám ráda kněžnu v Lucerně. Několikrát týdně jsem do ´zušky´ docházela a milovala jsem to. Fakt dlouho jsem nepoznala, že to hraje žena! Funguje to i v Divadle v Dlouhé, případně o jaké rituály se jedná? Existovala nějaká spolupráce mezi divadlem a tvůrci seriálu? A to je dobré znamení i pro budoucnost.

Nächster

Bujné tvary dobyly televizi: Eva Hacurová odhodila stud a oblečení, ohromila milion diváků

Eva hacurova

Co se vám při vyslovení tohoto názvu vybaví, působila jste tam? Prior Tomáše Havlínka v představení Andělé v Americe v Městských divadlech pražských. Vzhledem k tomu, že v Élektře je příběh takřka nulový a ostatní postavy mají replik poskrovnu, divákovi nezbývá, než se upnout na hlavní postavu. Kamkoli jsme zatím přijeli, byli diváci nadšení. Má také více než dvacetiletou tradici. Že všechny holky touží po lásce a po tom, aby je okolí bralo takové, jaké jsou.

Nächster

Eva Hacurová ze série Jak si nepodělat život, musela snášet kritiku svojí postavy

Eva hacurova

Divadlo v Dlouhé je extrémně hudební divadlo, takže i tady si hodně zazpívám, zahraju na akordeon, klavír, basovou kytaru. Navíc Divadlo v Dlouhé je pravidelně nominováno a i vítězí v nejrůznějších anketách jako divadlo roku. V podstatě by z toho mohlo být i pěkné monodrama, v Divadle v Dlouhé však zůstaly původní postavy zachovány. Hvězda herečky Evy Hacurové 26 stoupá vzhůru. Jak jsem procházela životem, nabírala jsem nánosy přesvědčení, že tlustí lidé nemají stejný nárok na život jako ti hubení. Svého bědného stavu nelituje, naopak se zdá, že si jej až úzkostlivě chrání. Měla jsem dvě trenérky a choreografky, které se na mně střídaly a dávaly mi milosrdně do těla.

Nächster

Eva Hacurová ze série Jak si nepodělat život, musela snášet kritiku svojí postavy

Eva hacurova

Třeba ve filmu jsem vystoupila z komfortní zóny a šla jsem i do nahoty. Když je to opodstatněné, nemám s tím problém. Proto jsem začala chodit do dramaťáku k Haničce Kotyzové dnes Šprynarové - pozn. Takže ty vazby se nestihly vybudovat. Jak moc je důležité, aby vaše postava upoutala, se tady ukazuje v plné míře, protože Evu si těžko někdo vybaví v seriálu, který v době svého vysílání hýbal celospolečenským vědomím.

Nächster

Eva Hacurová

Eva hacurova

Samozřejmě soudím podle textu, hudby, režijního výkladu, ale herci vévodí. Divadelní kritici do některých malých měst, byť se skvělým souborem, většinou nezavítají, takže na herce tam není tolik vidět. Sofoklova Élektra tak tentokrát získala podobu talentované Evy Hacurové. Je krásné, že můj třináctiletý syn Adrian je ve skutečnosti stejný ročník jako mí rodiče. Asi nejvíc vzpomínám na představení Deset malých miss na motivy Deseti malých černoušků, které jsme dělaly s Haničkou Šprynarovou.

Nächster

Eva Hacurová ze série Jak si nepodělat život, musela snášet kritiku svojí postavy

Eva hacurova

Anna Mančevová 950 178 857 Oddělení zaměstnanosti pro Prahu 7 a 8. Zrezlá palácová vrata, kovové konstrukce, kostýmy laděné do černé barvy. Ale protože začátkem března zvítězila v anketě portálu I-divadlo. Ani ona se totiž ve svém životě nevyhla poznámkám na svoji oplácanější postavu. Je to citlivý, bolavý člověk toužící po klidu v sobě i okolí. Pavla Mráčková 950 178 632 sociální pracovník Milena Neradová 950 178 626 sociální pracovník Mgr.

Nächster