Dastan سکسی. داستان کده سکسی: سکس خونوادگی آرزو 7

داستان

Dastan سکسی

نمی دونم چی شد رفتم یهویی تو نخ عمه شهین. ساعت یک با زنگ ساعت زیر بالش از خواب بیدار شدم. وای عجب سینه هایی داره این عمه شهین و ما نمی دونستیم. حالم یه جورایی بود، از در وسطی رفتم سرک بکشم ببینم عمه خوابیده یا نه و کجاست. بازهم تکرار می کنم داستانهای شما عااالی هستند پس لطفا بنویسید البته اینکه خانمهای محترم روی خوشی به این داستان البته به ظاهر این داستان نشان ندهند کاملا طبیعی هست چون به نظر اغلب خانمها این نقصی است که باید کاملا پوشیده بماند گرچه در خلقت شایذ نوعی کمال باشد تقدیم با احترام و آرزوی سلامتی سلام آقای باران دوست مثل همیشه لطفها فرمودید. با خودم گفتم دست به کیر و کونش بزنم شاید اونجاها حساستر باشه.

Nächster

فیلم سکس دختر دانشجو ‌ایرانی

Dastan سکسی

داخل شدم در اصلی رو دو قفله کرد بعد بردم تو اتاق خوابش وبا هم لخت شدیم بدون هیچ معطلی رفتم سراغ کونش دوباره بو کردم دیدم بو نمیده شروع به لیسیدن کردم خواستم تف بزنم به کیرم که دیدم از زیر تخت کرم وازلین در اورد مالید به کونش حتی انگشت چربش رو تا نصفه کرد تو کونش یه ذره هم کیر منو چرب کرد کیرمو گذاشتم دم سوراخش کردم فرو،وایییی کونش شده بود مثل پنبه بدون هیچ مقدمه تلمبه میزدم احساس میکردم کونش داره کیرمو میمکه. و به این ترتیب اون روز با همه ی حال و حولش تموم شد و خودم رب عمه اینا رو بردم در خونشون! شما با داستانهایتان عشق مقدس مادر به فرزند را هم به دیگران ارزانی می کنید. یهو ازم پرسید عمه جان امتحانا کنکورتون کی؟ منم یهو از جا پریدم و گفتم چی عمه؟ عمه شهین گفت مثل اینکه حواست نیست عمه. کیرمو گرفت تو دستش و محکم فشارش داد و گفت: انگار سوسیست آماده خوردنه. حس ميکردم نوکشون هی بزرگتر و سفت تر میشه. اين وسط پسر عموم هم يه نقشي داره و خلاصه بي نصيب نميمونه.

Nächster

داستان کده سکسی: سکس خونوادگی آرزو 7

Dastan سکسی

واسه همین بابامگفت یه هفته برم خونه عمه. البته به هوای اینکه تنها نباشه. یه شیشه روغن کرچک دادو گفت اینو فردا صبح بخور و بعد از ظهر بیا تا ازت عکس بگیرم. سلام شهره عزیز اعتراف میکنم در این داستان ناموفق بوده ام زیرا آنچه را که خواسته ام بگویم نتوانستم به مخاطبم برسانم. نیم ساعت بعدش تو اومدي سراغم، حال عجيبي داشتي، چشات بيشتر بسته بود تا واز. داغتر از کسش بود ولی دیگه حال نمیداد.

Nächster

داستان سکسی‌ و تحریک کننده: سکس با دختر حشری

Dastan سکسی

گفتم کی کنکور داری؟ آه … وسطای مرداد عمه جان. وقتی خبری نشد از رو پیژامه کیرشو یه کم فشار دادم: منوچ! منم قضیه رو به همه میگم که دیشب اومدی تو اتاق من که خواب بودم. بعد از چند ثانیه دیدم در حموم باز شد و عمه با اون لباسای تنگش اومد تو. با لبام گرفتمشون و يه کم فشار دادم. حرف آخر مریم که گفت دیگه بی حساب شدیم یه آب سردی بود رو تنم و همش فکر میکردم این رابطه چطور ادامه پیدا میکنه. با دست دیگم از رونش اونقد وشکون گرفتم و صداش کردم تا بعد از یکی دو دقیقه بالاخره بیدار شد. چند دقیقه ای طول کشید تا کونش کاملا لخت شد.

Nächster

dastan

Dastan سکسی

یهو موهامو چنگ زد و طوری کسشو به کیرم فشار داد که گفتم الان تخمام میترکه. دل و زدم به دریا و شلوار و شورتمو کشیدم پائین و کیرم که از شق دردی داشت می مرد اوردم بیرون. تا چند وقت دیگه خون بدنم تموم میشه و تو هم از دستم راحت میشی. در امتداد کيرم یواش یواش بالا و پايين ميرفت و هر دفعه عمق بيشتري رو تجربه ميکرديم تا وقتي که کامل رو بدنم نشست و همه ي کيرم توي کسش بود. من که عاشق ساک زدنم نمیخوام کیرتو از دهنم در بیارم.

Nächster

داستان کاملا واقعی

Dastan سکسی

گفتم: باشه، تو هر چی دلت میخواد برو بگو. دوباره و سه باره زور زدم ولی نشد. ولی بلد نبودم چطوري باهاش ارتباط برقرار کنم. بعد به همین بهونه لباساشو دراورد. اخیرا زیاد پورن همجنسگرایی نگاه میکنم و میدونی که هیچ ایرادی توش نمیبینم. بعد نشست رو کیرم و گفت: همینو میخواستی دیگه.

Nächster

داستان

Dastan سکسی

بعد اون روز من همش حسرت کس خواهرمو می خوردم که چرا نکردمش و تو کف موندم. سرعتمو تند تر کرده بودم و خیس عرق شده بودم. دستم به طرف کیرم رفت و نگاهم به منوچ که حالا یکوری قوز کرده بود. بابام مجبور شد يه سري قرص خواب مرد افکن بگيره به اسم ويتامين شبي يکي بخوردش بده تا بتونيم بخوابيم. با نوک زبونم سر صورتیش رو بازی میدادم.

Nächster