Artı gazetesi. Yeþilýrmak Gazetesi

Artı TV

artı gazetesi

Tahmin ediyorum bu sözler kulağa tedirgin edici geliyor çünkü dünyamız kendini, projesini, kariyerini vs. Sağlık kuruluşlarımızın yatak doluluk, yoğun bakım doluluk ve entübe yani ventilatörlerimizin doluluk oranı stabilleşti. Açıklamada, saldırının Salda Gölü ile alakası olmadığı ifade edildi. Dünyanın 1 numarası olan Djokovic, tenis maçlarının yeniden başlaması için aşı zorunluluğu getirilmesi halinde bir ikilem yaşayacağını söyledi. Bu keşif insanlara geçebilecek hayvan virüslerine dair küresel bir arayışı tetikledi. Bunun yollarından biri, elimizdeki olanaklar alanını, izin verilen eyleme ve var olma biçimlerinin ötesinde başka biçimler aramaktan geçiyor; fakat, bazen de eğer olanaklılık alanı tamamen kuşatılmış ve müsait gözükmüyorsa yapmamayı da seçebiliriz, olabileceğimiz şey olmamayı seçebiliriz.

Nächster

Son Dakika Artı Haberleri

artı gazetesi

Vicdanen de kalben de gerçekten çok müsterihim. Uğur Hasırcı, zeytin ağacı yaprağının bağışıklık sistemini güçlendirdiğini, evlerde kurutulmuş zeytin yaprağının demlenebileceğini, düzenli kullanımlarda bağışıklık sistemini güçlendirdiğinin. Çabuk sonuçlar istiyoruz ve çözümlere ihtiyacımız var, olanakların hemen kendilerini kanıtlamalarını ve bize cevap vermelerini bekliyoruz. Çapraz bir şekilde bacaklarını açıp topa müdahale etmeye çalışıyordu Caner. .

Nächster

GAZETE KEYFİ

artı gazetesi

Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. E'nin cinsel istismar, kasten yaralama, adam öldürmeye tam teşebbüs, yağma, uyuşturucu ve tehdit gibi birçok suçtan kaydı bulunduğunu açıkladı. Dünyayý etkisi altýna alan koronavirüs salgýnýn baþladýðý Çin'e bir çok ülke tepki göstermeye devam ediyor. Türkiye'nin en kapsamlı haber ve gazete sitesi olan Gazete Keyfi anlık gelişmeleri tek bir kaynakta bir araya getiriyor. Tuba Büyüküstün 'Sýkýldým' diyenlere sitem etti Çin'den dünyaya yayýlan koronavirüs salgýný nedeniyle çocuklarýyla birlikte evde karantinada olan oyuncu Tuba Büyüküstün, bu süreçte 'Sýkýldým' diyenlere isyan etti. Karantina yurdunda kalan iþçiler öðrencilere mektup yazdý, harçlýk býraktý Yeni tip koronavirüs Kovid-19 salgýný nedeniyle Cezayir'den gelerek Aydýn'daki yurtta kalan ve karantina süresi dolduktan sonra tahliye edilen 2 iþçinin odalarýný kullandýklarý öðrencilere bir miktar para ile býraktýklarý mektup duygulandýrdý.

Nächster

Son Dakika Artı Haberleri

artı gazetesi

Bu senaryolara göre önlemler şimdiki gibi kalırsa haziran başında, önlemler daha da katılaştırılırsa mayısın ikinci haftasında, önlemler gevşetilirse ağustos ayında hayat normale dönmeye başlar. En son artı haberleri anında burada. Ne var ki onlar da boşluğa bakmaktadırlar…. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Sorunlara, engellere tahammül yok, katlanmak istemiyoruz.

Nächster

AKÞAM

artı gazetesi

Türkiye'nin en tercih edilen haber sitesi Gazete Keyfi ile son dakika haberlere, ekonomi haberleri, yerel ve dünyadan haberlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. İlk defa küresel salgın potansiyeli taşıyan ölümcül bir korona virüsü ortaya çıktı. Tüm dünyanın salgınla mücadele ettiği bir dönemde okuma alışkanlıkları da değişirken, salgın hastalıkların konu olduğu kitapların satışı arttı. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Nächster

Artı Haber

artı gazetesi

Spor haberleri, yurdumuzdaki önemli haber ve başlıklar, magazin haberleri ve güncel haberler için Gazete Keyfi'ni açılış sayfanız yapabilirsiniz. Trendeki hali vakti yerinde olan insanlar da dışarıda bekleyenlere bakmaya tenezzül dahi etmezler. Sanal marketimizde tam 4 kat artan bir talep var. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Çin'e bir tepki de Almanya'dan! Berlin yönetiminin Pekin yönetimine kestiði koronavirüs faturadasýnda, turist kaybý, Alman film endüstrisi ve Alman havayollarý þirketi Lufthansa'nýn mali kayýplarý da yer aldý.

Nächster

AKÞAM

artı gazetesi

Almanya, tüm dünyaya yayýlarak 165 binden fazla kiþinin ölümüne neden olan koronavirüsün Covid-19 oraya çýktýðý Çin'e 130 milyar euro fatura kesti. Bunun üzerine saldırgan hiçbir şey söylemeden gitti. . . . .

Nächster

GAZETE KEYFİ

artı gazetesi

. . . . .

Nächster