ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی. دختر در حال ساک زدن

دختر در حال ساک زدن

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

حفظ ارتباط چشمی هنگام رابطه دهانی خیلی خیلی مهم است. همسر تان را آرام نگه دارید خیلی از مرد ها هنگامی که در حال رسیدن به نقطه انزال هستند، بیش از حد هیجان زده میشوند و با سرعت در دهان شریک جنسی شان تلمبه میزنند و یا حتی ممکن است سر او را به نحوی در اختیار بگیرند و حرکت بدهند که میتوان گفت همه خانم ها دوست ندارند. آه و ناله کنید در رابطه جنسی خیلی از مرد ها دوست دارند هنگام رابطه دهانی همسر شان نشان دهد که در حال لذت بردن هستند و از او تشکر کند! همچنین سعی کنید لبخند بزنید چراکه اینکار باعث میشود همسر تان متوجه بشود که شما هم لذت میبرید و همین موضوع باعث میشود که او هم تجربه بهتری داشته باشد. میتوانید یک بطری آب در نزدیکی خود قرار دهید و هر چند دقیقه یک جرعه بنوشید تا از خشک شدن دهانتان جلوگیری کند. تکنیک چوب کبریت مرحله بعدی آن است که آلت وی را در دهان خود قرار دهید.

Nächster

دانلود فیلم سکسی ساک زدن دختر ایرانی

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

زمانی که در حال انجام رابطه دهانی هستید، دیگر قسمت های بدن شریک جنسی خود را فراموش نکنید یعنی بصورت همزمان با یکدست بیضه های او را نیز ماساژ دهید. آلت تناسلی مرد مثل چوب کبریت میماند؛ داغ ترین و حساس ترین بخش، سر و شافت است. سعی کنید برای ایجاد تنوع انواع حالت های پوزیشن ۶۹ را امتحان کنید و با این تجربیات جدید اوج لذت جنسی را برای همدیگر به ارمغان بیاورید. بیاد داشته باشید که فقط آلت تناسلی را مک ساک نزنید بلکه حرکت های دیگر همچون چرخاندن زبان به دور آلت تناسلی در هر دو جهت ساعت گرد و پاد ساعت گرد و حرکات دیگر را نیز انجام دهید. میتوانید با استفاده از یک موز یا خیار این کار را امتحان کنید. آموزش رابطه جنسی دهانی ساک زدن » زبان خود را کاملا بیرون بیاورید و از ابتدا تا انتهای آلت تناسلی همسر خود را بخوبی لیس بزنید. همچنین مایعات نوشیدن مایعات سرد و تضاد آن با گرمی بدن همسر تان میتواند بسیار جذاب و لذت بخش باشد.

Nächster

دانلود فیلم سکسی ساک زدن دختر ایرانی

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

با همراه هستید … آموزش رابطه جنسی دهانی ساک زدن » رابطه جنسی دهانی برای اکثر مردان و زنان لذت بخش است و تقریبا همه دوست دارن آن را تجربه کنند. . اما اگر بتوانید آموزش رابطه جنسی دهانی را به خوبی یاد بگیرید مطمئنارابطه جنسی داغ و تحریک کننده ای در انتظارتان است. اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد، سر خود را عقب بکشید و به او بگویید که آرام تر باشد تا شما هم بتوانید لذت ببرید. در ادامه این مطلب از سایت ایران۱۶ آموزش ساک زدن یا رابطه جنسی دهانی بصورت قدم به قدم آموزش داده شده است. چگونه: طوری بخوابید که همزمان که همسرتان آلت تناسلی شما را میخورد شما هم آلت تناسلی همسرتان را با زبان و دهان تحریک کنید. اینکار از چیزی که فکر میکنید راحت تر است اما اگر چند بار تمرین کنید نتیجه بهتری میگیرید.

Nächster

دانلود فیلم سکسی ساک زدن دختر ایرانی

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

این کار نوعیعشق بازی است که باعث میشود کیفیت رابطه شما افزایش پیدا کند. طعم های مختلف را امتحان کنید آموزش رابطه جنسی دهانی ساک زدن » کاندوم از انتقال بیماری های مقاربتی جلوگیری میکند و شما میتوانید حتی هنگام رابطه دهانی نیز از کاندوم استفاده کنید. همچنین میتوانید ران ها و یا نوک پستان ها را نیز تحریک کنید. چرا که وارد کردن آلت تناسلی به دهان ممکن است باعث حالت تهوع شود. تقریبا اکثر مردان مشکلی با خوردن و لیسیدن آلت تناسلی زن ندارند اماساک زدن خوردن آلت تناسلی مرد ممکن است برای بعضی از خانم ها چندان آسان نباشد و به دلایلی از آن سر باز زنند یا با اکراه آن را انجام دهند.

Nächster

دانلود فیلم سکسی ساک زدن دختر ایرانی

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

اما مهم است که حتی زمانیکه آلت او را در دهان ندارید، برای اینکه همچنان حس و حال رابطه حفظ شود، او را گرم نگه دارید. مثلا او را ببوسید یا بدنش را ماساژ دهید و یا با دست های خود کار را ادامه دهید. محتوای آن برای افراد زیر ۱۸ سال مناسب نمی باشد. از دست های خود استفاده کنید آموزش رابطه جنسی دهانی ساک زدن » اگر میخواهید حس رابطه دهانی عمیق را برای همسر خود بوجود بیاورید اما خیلی هم سختی نکشید، یک دست خود را روی آلت تناسلی او قرار داده و دهان خود را نیز روی سر آلت وی بگذارید، سپس هم زمان که سر و دهان خود را عقب و جلو میبرید، دست خود را نیز حرکت دهید تا لذت رابطه دهانی برای همسر تان چندین برابر شود. یکی دیگر از نکاتی که باید هنگام رابطه دهانی رعایت کنید این است که دست ها را فراموش نکنید، همزمان از دست ها و دهان خود استفاده کنید.

Nächster

آموزش رابطه جنسی دهانی ( ساک زدن ) +18

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

این قسمت حساس ترین بخش آلت تناسلی مردانه میباشد، بنابراین بر روی این ناحیه تمرکز کنید. ابتدا سر آلت او را بین لب های خود قرار دهید و سپس هفت بار دیگر این کار را انجام دهید، هر بار جلو تر بروید، عمیق تر و عمیق تر. این تکنیک هر مردی را به مرز دیوانگی میرساند! معجزه پوزیشن ۶۹ در رابطه جنسی آموزش رابطه جنسی دهانی ساک زدن » پوزیشن ۶۹ می تواند در زمان رابطه جنسی دهانی شما را به اوج لذت برساند. تمام طول آلت تناسلی را پوشش دهید. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

Nächster

آموزش رابطه جنسی دهانی ( ساک زدن ) +18

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

در زمان استراحت هم او را تحریک کنید آموزش رابطه جنسی دهانی ساک زدن » هنگام رابطه جنسی دهانی نیاز است که چند دقیقه یکبار کمی استراحت کنید که فک درد نگیرید! ابتدا با بوسه های کوچک بر روی شکم و ران همسر تان شروع کنید. اگر شما هم چنین دیدی نسبت به رابطه دهانی داشته باشید، از آن لذت خواهید برد. هر چقدر خیس تر، بهتر استفاده از ژل های روان کننده طعم دارد که خوراکی هستند میتوانند رابطه دهانی را برای شما بسیار لذت بخش تر کنند و از خشک شدن دهان نیز جلوگیری میکند. حالا پس از بار آخر، یک بار بطور کامل آلت او را درون دهان خود قرار دهید. اکثر زوجین در رابطه جنسی از اینکه بتوانند فرآیند ارضا کردن همسر را به خوبی انجام دهند لذت میبرند.

Nächster

دانلود فیلم سکسی ساک زدن دختر ایرانی

ساک زدن حرفه ای دختر ایرانی

یکی از جذاب ترین کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که کاندوم را با دهان خود روی آلت تناسلی همسر خود بکشید. . . . . .

Nächster